przeźroczyste-tło-czarny-napis

side area

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat aneius.

ZAKRES PROJEKTU

PROJEKT FUNKCJONALNY

15% POMOCY

Zanim podejmiesz decyzję o kupnie mieszkania, lub ostatecznym układzie domu, warto zweryfikować jego potencjał z Twoimi oczekiwaniami. Po szczegółowej rozmowie z przyszłymi domownikami powstanie rzut 2D w kilku wariantach. Układ funkcjonalny pokaże możliwe przesunięcia ścian działowych, powierzchnię pomieszczeń i rozmieszczenie w ich wnętrzu mebli i urządzeń. Pomoże uniknąć rozczarowań i ułatwi decyzję zakupową.

projekt-wnętrza-anntresola-układ-funkcjonalny

PROJEKT KONCEPCYJNY

30% POMOCY

Jeśli szukasz pomysłu na wnętrze lub masz zbyt wiele inspiracji i nie wiesz, które wybrać ten projekt przychodzi z pomocą. Po dokładnej analizie potrzeb i oczekiwań, wybierzemy właściwy układ funkcjonalny do kolejnego etapu projektowania. Wybór konkretnych materiałów, mebli, urządzeń i oświetlenia stanowi podstawę koncepcji. A efektem finalnym tej współpracy są wizualizację.

projekt-wnętrza-anntresola-funkcjonalne-rozwiazania
projket-koncepcja-anntresola-wnętrza

PROJEKT KOMPLEKSOWY

50% POMOCY

Idealny przy urządzaniu nowego mieszkania i remoncie, jeśli nie boisz się samodzielnej koordynacji prac na budowie. Oprócz projektu koncepcyjnego zawiera szczegółową dokumentację dla ekipy budowlanej czy stolarza. Dzięki niemu wykonawcy z łatwością przeniosą wizję z wizualizacji w rzeczywistość. Zakup materiałów wykończeniowych i wyposażenia ułatwi Ci szczegółowe zestawienie.

projekt-wnętrza-anntresola-funkcjonalne-rozwiazania
projket-koncepcja-anntresola-wnętrza
projekt-wnętrza-anntresola-najlepsza-oferta

PROJEKT KOMPLEKSOWY NADZÓR AUTORSKI

95% POMOCY

Jeśli nie masz zupełnie głowy do urządzania mieszkania, lub zwyczajnie brakuje Ci czasu by koordynować pracę ekip i dostaw wyposażenia, warto powierzyć to projektantowi. Oprócz weryfikacji prowadzonych prac z projektem, nadzór przewiduje logistykę zamówień i dostaw wyposażenia oraz czuwa nad budżetem i harmonogramem. A Ty możesz spać spokojniej.

projekt-wnętrza-anntresola-funkcjonalne-rozwiazania
projket-koncepcja-anntresola-wnętrza
projekt-wnętrza-anntresola-najlepsza-oferta
oferta-autorska-kosztorys-wnętrza

PROCES PROJEKTOWY

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

Poznanie potrzeb i wymagań

To pierwszy i najważniejszy krok w stronę spersonalizowanego wnętrza. Aby mieszkanie spełniało Twoje oczekiwania chcę poznać Twoje potrzeby. To też odpowiedni moment byś podzieliła się ze mną swoimi inspiracjami, by łatwiej było określić styl, w jakim urządzimy mieszkanie. Idealny moment na spotkanie przy dobrej kawie.

Inwentaryzacja

Szczegółowy pomiar wszystkich pomieszczeń wraz z dokumentacją fotograficzną

Układ funkcjonalny

Na tym etapie projektu możesz zobaczyć w formie rzutu 2D swoje mieszkanie w 2-3 wariantach układu funkcjonalnego. Omówimy dokładnie każdą z koncepcji rozmieszczenia mebli i urządzeń tak, aby decyzja o wyborze układu do realizacji była podjęta z pełnym przekonaniem.

15 % POMOCY

Wybór materiałów i wyposażenia

Na podstawie wcześniejszych propozycji przedstawionych w formie tablicy inspiracji, dokonujemy akceptacji wybranych materiałów i wyposażenia - próbki/gotowe produkty. Jest to podstawa do rozpoczęcia pracy nad wizualizacjami.

Wizualizacje 3D

Jeden z przyjemniejszych momentów pracy nad projektem wnętrz. W 3-4 ujęciach zobaczysz jak będzie wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie.

30 % POMOCY

Dokumentacja wykonawcza

Po zatwierdzeniu wizualizacji przychodzi czas na dokumentację techniczną. Obejmuję ona rzuty pomieszczeń, widoki ścian z opisami materiałów i wyposażenia oraz dokumentację branży elektrycznej i sanitarnej. To dzięki dokumentacji wykonawczej ekipa budowlana sprawnie urealni projekt z wizualizacji.

Projekt mebli na wymiar

W spersonalizowanym wnętrzu meble na zamówienie są wręcz obowiązkowe. Dzięki nim zabudowa kuchenna będzie funkcjonalna, a garderoba pojemna i przemyślana.

Zestawienie materiałów i wyposażenia

W zestawieniu tabelarycznym otrzymasz przejrzysty spis materiałów i wyposażenia. Ułatwi on zakup odpowiednich ilości materiałów i pozwoli kontrolować budżet.

50 % POMOCY

Nadzór autorski

Podczas pracy ekip budowlanych nadzór projektanta jest niezbędny. Ważne jest by skoordynować i właściwie zaplanować pracę wchodzących po sobie ekip, tak by efekt końcowy był zgodny z projektem.

Kosztorys/budżet

Pozwala trzymać się ściśle przyjętego budżetu, kontrolować wydatki na bieżąco.

Zamówienia materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Niezwykle ważny element procesu urządzania mieszkania. Aby wszystko było na czas, warto powierzyć proces zamówień i dostaw.

95 % POMOCY

URZĄDZONE MIESZKANIE

TWÓJ PROJEKT WNĘTRZ

Aby poznać koszt realizacji Twojego projektu wnętrz, napisz jakiej pomocy przy urządzaniu mieszkania potrzebujesz. Opisz metraż mieszkania, kiedy planujesz rozpoczęcie prac budowlanych i  styl w jaki Ci się najbardziej podoba.

Załącz rzut mieszkania/domu.

Szczegółową ofertę z terminem realizacji otrzymasz w przeciągu 24 h.
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.